„Królewna Fasolka” – spektakl odwołany

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W związku z zawieszeniem przez Siemianowickie Centrum Kultury działalności z powodu epidemii koronawirusa COVID-19 informujemy, że spektakl dla dzieci pt. „Królewna Fasolka” ZOSTAŁ ODWOŁANY. 

Zwrotów pieniędzy będziemy dokonywać zgodnie ze standardową procedurą zwrotu pieniędzy za bilety, określoną w Regulaminie sprzedaży biletów, jednak dopiero po odwołaniu procedur bezpieczeństwa przez odpowiednie organy.

 

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza najmłodszych we wtorek 17 marca o godzinie 17.00 na spektakl pt. „Królewna Fasolka” w wykonaniu Teatru TRIP.

Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl

Witajcie w krainie Grządkowej, w której dwójka warzywnych skrzatów Karotek i Groszka, uwielbiają uprawiać warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy.

Z pomocą przychodzi Cebulowa Wróżka oraz… dzieci zgromadzone na widowni. Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego przedstawienia. Przedstawienie jest interaktywne. Dzieci zostają wciągnięte w akcję, na którą mają wpływ.

marzec 17 2020

Szczegóły

Data: 17 marca 2020
Godzina: 17:00
Cena biletu: 15zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content