Teatr Domino

Teatr Domino jest kontynuacją siemianowickich tradycji teatralnych. Jesteśmy grupą wielopokoleniową skupiającą w swoich szeregach dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcą się realizować na scenie. Nasze spektakle potrafią widzów rozbawić i wzruszyć. Dostarczają wielu wrażeń wizualnych. W naszych inscenizacjach poruszamy tematy społeczne i obyczajowe. Sięgamy po klasykę i oczywiście tematykę regionalną.

Teatr ma już za sobą kilka premier m.in.: „Igraszki z diabłem” , „Balladę na trzy biurka”, „Komisorza Hanusika”, a także bajki dla dzieci jak: „Kopciuszek” czy „Baśń o zaklętym kaczorze” oraz  widowisko plenerowe: „Baśń o Nocy Świętojańskiej”. Grupa ma już na swoim koncie pierwszą nagrodę zdobytą na przeglądzie teatrów amatorskich.

Aktorzy Teatru Domino biorą czynny udział w imprezach organizowanych przez SCK i inne placówki kulturalne w mieście i poza nim. Statystujemy w produkcjach filmowych, reklamowych i rekonstrukcjach historycznych. Nasi artyści przygotowali także słuchowisko dla regionalnego radia.

Grupa teatralna spotyka się dwa razy w tygodniu na próbach na których doskonali swój warsztat aktorski oraz przygotowuje się do kolejnych premier.

 


Harmonogram zajęć w formacie PDF | Cennik zajęć w formacie PDF