Kaśka Sochacka – koncert wyprzedany

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Na zdjęciu w żółtym świetle reflektora kobieta siedzi przy fortepianie i śpiewa do mikrofonu
Zapraszamy do Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków na koncert KAŚKI SOCHACKIEJ  w ramach CICHE DNI TOUR 11 grudnia o godzinie 20:15. Bilety do nabycia w serwisie biletyna: https://biletyna.pl/event/view/id/201623
Kaśka Sochacka rusza w trasę koncertową promującą jej debiutancki album „Ciche dni”, który ukazał się wiosną 2021 roku.
Podczas minionego lata, Kaśka wspólnie z zespołem zagrała 30. koncertów, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność. Była także gościem specjalnym podczas kilku koncertów Korteza w ramach Holiday Tour.
Kaśka w towarzystwie Lesława Mateckiego (gitara), Andrzeja Rajskiego (perkusja) oraz Pawła Harańczyka (instrumenty klawiszowe) odwiedzi kilkanaście miast, gdzie na żywo zaprezentuje materiał z albumu „Ciche dni” oraz nowe piosenki, nad którymi obecnie pracuje z Olkiem Świerkotem.
Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”). Kaśka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych.
Płyta „Ciche dni” opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.
fot. Paula Sobota
Podczas pobytu w SCK obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zakrywanie ust i nosa maseczką.

grudzień 11 2021

Szczegóły

Data: 11 grudnia 2021
Godzina: 20:00
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content