Złote Przeboje – Koncert Mona Lisy

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Mona Lisa to pseudonim artystyczny piosenkarki Renaty Niedbał-Witta. Artystyczną karierę rozpoczęła jako solistka orkiestry radiowej pod dyr. Jerzego Miliana w Katowicach. Zadebiutowała piosenką „Słoneczna Jamajka”. Występowała w takich krajach jak: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Turcja, Egipt, USA, Austria, Czechy z międzynarodowym programem artystycznym i ze znanymi polskimi artystami. W Jej repertuarze znalazły się piosenki w różnych stylach od soulu poprzez jazz, rock and roll, country, pop. Śpiewała w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, tureckim.
Na swym koncie ma ponad 200  tekstów piosenek.

Pod pseudonimem Mona Lisa, piosenkarka nagrała kilkadziesiąt teledysków, 18 autorskich płyt CD, kilkanaście kaset i jedną kasetę video.

Wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, w koncercie „Dance Day” na molo oraz w katowickim Spodku z grupą BONEY M. Bierze udział w licznych koncertach w kraju i za granicą.

W 2013 roku Mona Lisa obchodziła jubileusz 20-lecia działalności artystycznej. Na początku 2015 roku ukazała się najnowsza płyta, na której można znaleźć 20 największych przebojów artystki w nowych aranżacjach. Obecnie Mona Lisa koncertuje, nagrywa nowe teledyski i pracuje nad nową płytą.

maj 27 2017

Szczegóły

Data: 27 maja 2017
Godzina: 17:00
Cena biletu: 30 zł
Kategoria: ,

Miejsce

SCK Jarzębina

ul. Wierzbowa 2
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

(32) 228 4846

Repertuar tego miejsca

Skip to content