Wernisaż – Joanna Łącka-Knapik i Adam Knapik

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na wernisaż artystycznego małżeństwa: Joanny i Adama.

Wspólna pasja do różnych technik plastycznych to recepta na spędzenie życia bez nudy, z miłością i wsparciem. Poznajcie bliżej tych niezwykłych małżonków na spotkaniu przedstawiającym ich sylwetki i prace.

Wernisaż organizowany jest raz w miesiącu z pominięciem wakacji lipiec, sierpień). Zazwyczaj promujemy i wystawiamy rodzimych artystów z Siemianowic Śląskich – grupa artystyczna Laura jak również okolic – Stowarzyszenie artystów Barwy Śląska.

Obecnie „LAURA” skupia kilkanaście osób związanych z Siemianowicami. Są to artyści amatorzy reprezentujący malarstwo, rzeźbę, fotografikę i inne formy sztuki użytkowej wzbogacanej dodatkowo o poezję i muzykę.
Na co dzień reprezentują oni różne profesje: mechanicy, górnicy, hutnicy, prywatni przedsiębiorcy, przedstawiciele służby zdrowia, pracownicy kultury i nauki. Łączy ich jedno – pasja tworzenia i niczym nieograniczona wyobraźnia. Stale rozwijają swoje zainteresowania i doskonalą kunszt stając się tym samym ambasadorami sztuki godnie reprezentującymi nasze miasto na wystawach, wernisażach, plenerach malarskich i konkursach.

Wstęp wolny.

luty 10 2022

Szczegóły

Data: 10 lutego (czw..)
Godzina: 18:00
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Willa Fitznera

ul. Fitznerów 3
Siemianowice Śląskie, 41-100

Telefon:

(32) 763 2730

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content