Wernisaż Grupy Artystycznej LAURA – Stanisław Pilarczyk

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż pana Stanisława Pilarczyka. 04.11.2021 (czwartek) godz 18:00. Pan Stanisław – przedsiębiorca i współzałożyciel Grupy Artystycznej „LAURA”. Malarstwem zainteresował się będąc już dojrzałym mężczyzną, trochę z potrzeby ducha, a trochę z potrzeby chwili. Swoją pracowitość przelał na płaszczyznę artystyczną. Niestrudzenie poszukuje własnej ścieżki twórczej. Mimo krótkiego stażu artystycznego ma na swoim koncie wiele wystaw.   Serdecznie zapraszamy do Willi Fitznera.

Zapraszamy na wernisaż Grupy Artystycznej LAURA. Grupa Artystyczna LAURA w swoich szeregach zrzesza artystów amatorów z Siemianowic Śląskich oraz osoby związane z miastem lub działające na jego terenie. Funkcjonuje przy Siemianowickim Centrum Kultury. Grupa powstała jesienią 2014 roku i jest bezpośrednią kontynuacją Siemianowickiej Grupy Plastycznej „Spichlerz 86”.

LAURA skupia kilkanaście osób, które na co dzień reprezentują różne profesje. Łączy ich jedno – pasja tworzenia i nieograniczona wyobraźnia. Na koncie grupy odnotowanych jest wiele wystaw zbiorowych i indywidualnych oraz plenerów malarskich.

 

Listopad 04 2021

Szczegóły

Data: 4 listopada (czw..)
Godzina: 18:00 - 20:00
Kategoria: ,

Miejsce

SCK Willa Fitznera

ul. Fitznerów 3
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

(32) 763 2730

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content