Tymoteusz i psiuńcio – spektakl dla dzieci

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

We wtorek 4 lutego o godzinie 17.00 zapraszamy do Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków na spektakl teatralny dla najmłodszych pt. „Tymoteusz i psiuńcio” w wykonaniu Teatru Bajkowscy. Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w kasach SCK i on-line. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Czas trwania spektaklu – 50 minut.

Wyjątkowo podczas tego spektaklu miejsca na widowni nie będą numerowane. Dzieci będą zajmowały miejsca na poduszkach, a rodzice na krzesełkach nieco z tyłu. Aktorzy będą grali spektakl przed sceną. 

Jajko czy psiuńcio? Tym razem psiuńcio, choć wszystko zaczyna się od jajka…

Spektakl opowiada o przygodach małego, rezolutnego, choć tak naprawdę bardzo samotnego Misia Tymoteusza, któremu Tata powierza bardzo odpowiedzialne zadanie – zakup jajka u Pani Kury. W trakcie drogi, małemu misiowi przytrafi się wiele przygód, ale najważniejszą z nich będzie nawiązanie przyjaźni z napotkanym pieskiem. Czy Tata Miś pozwoli Tymoteuszowi zatrzymać Psiuńcia? A może uda się przenocować pieska pod łóżkiem, w tajemnicy przed Tatą?

Teatralne opowieści Jana Wilkowskiego o misiu Tymoteuszu , to klasyka polskiej dramaturgii dla dzieci. W naszym spektaklu przedstawiona jest w bardzo przyjemnej, miłej dla dzieci, pluszowej scenografii w pastelowych kolorach, autorstwa Lucyny Szymańskiej.

luty 04 2020

Szczegóły

Data: 4 lutego 2020
Godzina: 17:00
Cena biletu: 15zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content