The End Of Summer – Siemianowice 2k18

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Po sukcesach dwóch edycji The End Of Summer – Siemianowice Maniana Garage wraz z Siemianowickie Centrum Kultury postanowiliśmy zrobić kolejną edycję:)

Zapraszamy w niedzielę 26 sierpnia na trzecią edycje THE END OF SUMMER – SIEMIANOWICE – eventu motoryzacyjnego w pięknym i klimatycznym miejscu jakim jest Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich – Michałkowicach 🙂 Prócz niecodziennych samochodów w malowniczej industrialnej scenerii do dyspozycji uczestników będzie siłownia na wolnym powietrzu, duże szachy, plac Street Workoutowy oraz możliwość zwiedzenia budynku maszynowni szybu wyciągowego kopalni „Michał”. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji: m. in. prezentacje pojazdów, zawody car audio, bounce car, slalom alkogogle oraz  niespodzianki dla dzieci. Zapraszamy do Parku Tradycji od godziny 12.00. 

Masz nietypowy samochód i chcesz go zaprezentować na naszym wydarzeniu ?

Zgłoś swój pojazd na mail: theendofsummer2k18@gmail.com
Co należy umieścić w zgłoszeniu:
1. Imię i nazwisko
2. Nr rejestracyjny pojazdu
3. Minimum 3 zdjęcia (wymagany przód, bok oraz tył pojazdu)
4. Opis modyfikacji
Każdy mail, który do nas dotrze otrzyma odpowiedź potwierdzającą, iż zgłoszenie jest w trakcie weryfikacji, o wynikach, pozytywnych lub negatywnych, poinformujemy w następnej wiadomości wraz z numerem wjazdowym.

Informujemy, iż podane przez Was dane mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny, zostaną wykorzystane na rzecz organizacji wydarzenia, powyższe dane nie będą przetwarzane w żaden inny sposób.

Ekipa Maniana Garage
Siemianowickie Centrum Kultury

sierpień 26 2018

Szczegóły

Data: 26 sierpnia 2018
Godzina: 12:00 - 17:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , , , ,

Miejsce

SCK Park Tradycji

ul. E. Orzeszkowej 12
Siemianowice Śląskie, 41-103

+ Google Map

Telefon:

(32) 765 27 40

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content