„Złota rybka” – spektakl dla dzieci

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

We wtorek 20 lutego o godzinie 17.00 zapraszamy do Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków na spektakl dla dzieci pt. „Złota rybka” w wykonaniu Teatru Żelaznego. Bilety w cenie 25 złotych od osoby dostępne są w kasach SCK i on-line. 

„Złota rybka” to zabawna adaptacja jednej z najpopularniejszych baśni Braci Grimm, autorstwa Marty Guśniowskiej – genialnej, współczesnej pisarki zajmującej się literaturą dla najmłodszych.

Kochające się, niezamożne małżeństwo – Rybak i Baba, mieszkając w nadmorskiej miejscowości prowadzą niskiej klasy smażalnię ryb. Rybakowi niczego do szczęścia nie brak, jednak Baba nieustannie czuje finansowy niedosyt. Złowienie „charakternej” Złotej Rybki spełniającej życzenia tylko pozornie rozwiązuje problem.

Barwna, bogata scenografia, żywiołowe piosenki, wartka akcja oraz fantastyczna gra aktorska, zapewni dzieciom dużo wrażeń wprowadzając w nadmorski świat w rytmie szant.

Historia, którą zna cały świat uczy skromności, umiaru i cieszenia się z życia. Pokazuje, że czasem nie widzimy, że szczęście którego szukamy jest tuż obok. Współczesna inscenizacja umiejscawia bohaterów w …smażalni ryb w Ustce, Sopocie lub innej Łebie.

Czas trwania: 50-60 min

zdjęcie: https://www.teatrzelazny.pl/spektakl/zlota-rybka/

 

luty 20 2024

Szczegóły

Data: 20 lutego (wt..)
Godzina: 17:00
Cena biletu: 25zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Skip to content