Spektakl dla dzieci „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce”

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza we wtorek 29 września o godzinie 17.00 na spektakl dla najmłodszych pt. „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce” w wykonaniu Teatru TRIP. Bilety w cenie 15 złotych są do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl

„Tajemnica skarbu na kurzej nóżce” to bajka opowiadająca historię Matyldy i Beniamina, którzy odbywają podróż do świata baśni i czarów. Stary domowy strych zamienia się w królestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora i wraz z nim udają się na Łysą Górę, by odnaleźć tajemniczy Skarb, przechowywany przez złą i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu, by wraz z nim stawić czoła swoim lękom. Przedstawienie zwraca uwagę na wartości płynące z czytania książek. Dzięki podróży w głąb poznawanych historii dzieci pobudzają swoją wyobraźnię, rozwijając tym samym swoją kreatywność.

 

Prosimy o pobranie formularza oceny ryzyka epidemiologicznego, wydrukowanie go, wypełnienie i przyniesienie na spektakl wraz z biletem. Osoby kupujące bilet w kasie stacjonarnej SCK otrzymają formularz przy zakupie. 


FORMULARZ DO POBRANIA: oświadczenie koronawirus SCK

wrzesień 29 2020

Szczegóły

Data: 29 września 2020
Godzina: 17:00
Cena biletu: 15zł
Kategoria: , , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content