PIKNIK POD SZYBEM NA DZIEŃ MATKI „GRYFNO MATULA”

Ładowanie Wydarzenia

Zapraszamy całe rodziny do wspólnego uczestnictwa w pikniku pod Szybem Krystyn. Wydarzenie „Gryfo Matula” potrwa od godz. 16.00 do 18.00. W programie: dmuchańce, konkursy, atrakcje dla dużych i małych oraz koncert BOŻENA MIELNIK BAND. Wstęp wolny.

Bożena Mielnik to doświadczona artystka, która całe swoje życie związała z muzyką. Od najmłodszych lat śpiewała i występowała na scenie.

Utwór „Mały domek” powstał pośród innych utworów w roku 1998 i do dziś jest najbardziej rozpoznawalną i lubianą piosenką Bożeny Mielnik. Do piosenki powstał wyjątkowy teledysk, który fani mogli oglądać na kanałach Silesia TVS oraz TVT. Każdy kolejny utwór tworzony przez artystkę zajmował wysokie pozycje w listach przebojów radiostacjach regionalnych i internetowych.

W roku 2012 artystka rozpoczęła współpracę z Waldemarem Rasałą. Temu znanemu autorowi tekstów i twórcy muzyki niezwykle spodobał się wokal Bożeny. Artystka i Waldemar do 2014 roku nagrali dwie piękne płyty: „Nastroje” oraz „Kim byś był”. Krążki zawierają liryczne utwory, które wymagają często od słuchaczy przemyśleń i głębokich refleksji.

Rok 2015 to czas nowego projektu autorskiego. Artystka powróciła na scenę jako „Bożena Mielnik Band”. Od samego początku projekt zyskał ogromną popularność. Bożena Mielnik zajęła się z dużym wigorem śpiewem i tworzeniem tekstów do nowych piosenek. Obecnie utwory artystki pojawiają się w Radio Silesia czy Radio Piekary. Sama piosenkarka często zapraszana jest do studio, gdzie pytana jest o swoje dalsze plany. Artystka gra i koncertuje nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Ostatnio nagrała doskonale przyjętą płytę z kolędami „Chwalmy Pana”, którą można nabyć w większych sklepach muzycznych w całej Polsce. Również nowa piosenka „Dla Ciebie Kochany” z zimowym klimatycznym teledyskiem odnosi duży sukces.

W przypadku niepogody koncert odbędzie się w sali widowiskowej Parku Tradycji

maj 26 2024

Szczegóły

Data: 26 maja (niedz..)
Godzina: 16:00
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Park Tradycji

ul. E. Orzeszkowej 12
Siemianowice Śląskie, 41-103

+ Google Map

Telefon:

(32) 765 27 40

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content