Paweł Gołecki – Koncert z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza we wtorek 14 listopada o godzinie 18.00 na koncert Pawła Gołeckiego, w ramach Ogólnopolskiego Dnia Seniora. 

Paweł Gołecki to artysta, któremu od wczesnego dzieciństwa towarzyszyła muzyka, ale czas rozpoczęcia swojej kariery muzycznej datuje na rok 1999, kiedy to po raz pierwszy wystąpił z zespołem ojca i wujka. Po jakimś czasie postanowił stworzyć własny zespół i tak powstała grupa Gołecki. Na pierwszy krążek zespołu nie trzeba było długo czekać. Wkrótce pojawiły się dwie kolejne płyty zespołu oraz solowa Pawła. Krążek zawiera piętnaście autorskich utworów. Wśród nich znajdują się takie hity jak: „A ty tego nie wiesz”, „Piękni i młodzi”. Dzięki kontraktowi z Wydawnictwem Muzycznym ESKA z Zabrza artysta rozpoczął swoją karierę na dużo większą skalę. Jego teledyski do piosenek „A ja piję” czy „Pokochaj mnie Ewo” mają na kanale piosenkarza miliony odsłon.

Bilety na koncert w cenie 60 złotych / seniorzy 40 zł. są już dostępne w kasach SCK i on-line.
On-line dostępne są bilety w regularnej scenie 60 zł. W celu uzyskania zniżki, bilet trzeba zakupić w kasach stacjonarnych SCK, okazując przy zakupie Kartę Seniora. 

 

listopad 14 2023

Szczegóły

Data: 14 listopada 2023
Godzina: 18:00
Cena biletu: 40zł – 60zł
Kategoria: , , , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content