Oberschlesien – koncert promujący nową płytę „IV”

Ładowanie Wydarzenia
Na czarnym tle sylwetki muzyków z zespołu Oberschlesien, ubranych w charakterystyczne stroje sceniczne.

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza 4 grudnia, w Barbórkę, o godzinie 19.00 na koncert zespołu Oberschlesien, promujący najnowszy album pt. „IV”. Będzie to wyjątkowa okazja do usłyszenia na żywo najnowszych piosenek zespołu, ale też doskonale wszystkim znanych utworów.

Oberschlesien to śląska grupa muzyczna wykonująca industrial metal. Powstała w 2008 roku w Piekarach Śląskich z inicjatywy Marcela Różanki. W swej twórczości formacja posługuje się Językiem Śląskim.
W 2012 roku zespół wziął udział w czwartej edycji talent show “Must Be the Music. Tylko muzyka” emitowanego na antenie telewizji Polsat. Grupa zajęła drugie miejsce w tymże konkursie. Zespół zagrał setki koncertów na wszystkich największych festiwalach w Polsce i za granicą gdzie jest entuzjastycznie przyjmowany krzewiąc Ślaską Tożsamość ,Kulturę i Język Śląski co jest głównym założeniem grupy, jak mówi pomysłodawca, kompozytor i producent całej muzycznej twórczości zespołu – MARCEL RÓŻANKA.

Podczas koncertu obowiązują miejsca siedzące oraz zakrywanie ust i nosa maseczką. Ilość miejsc ograniczona.
Bilety w cenie 40 zł. przedsprzedaż/ 50 zł. w dniu koncertu dostępne są w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl

 

grudzień 04 2021

Szczegóły

Data: 4 grudnia (sob..)
Godzina: 19:00
Cena biletu: 40zł – 50zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content