„Noc nie bez końca” – koncert zaduszkowy

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
W Dzień Zaduszny szczególnie intensywnie myślimy o osobach, które opuściły nas w trakcie ostatniego roku, a także o tych, które odcisnęły największe piętno na naszym życiu i pewien sposób nadal są w nim obecne. Form wspominania i upamiętniania zmarłych może być wiele, a jedną z nich jest muzyczna kontemplacja. Na wydarzenie stanowiące właśnie taką kontemplację chcemy Was zaprosić.
2 listopada o godzinie 19.00 z inicjatywy siemianowickiego gitarzysty Adama Bula w sali widowiskowej SCK – Bytków odbędzie się kameralny, intymny koncert pt. „Noc nie bez końca”, który będzie jednocześnie nagraniem odcinka audycji radiowej o tym samym tytule (emitowanej na antenie Radio eM 107,6 fmNoc nie bez końca). Podczas wydarzenia wystąpią: Adam Bul (gitara), Dagmara Brudek-Schulz (wokal), Jakub Halor (wokal), Piotr Kochanek (bas), Grzegorz Imiołczyk (perkusja) i Jacek Kurek (prowadzenie). Wstęp jest bezpłatny – darmowe wejściówki można odbierać w SCK – Bytków od 17 października.
W trakcie koncertu wyświetlana będzie projekcja złożona ze zdjęć zmarłych osób, które występujący chcą uhonorować. Jeżeli chcecie, aby także zdjęcia Waszych bliskich znalazły się w projekcji, zachęcamy do wysyłania fotografii na adres: biuro@siemck.pl do 21 października
listopad 02 2022

Szczegóły

Data: 2 listopada 2022
Godzina: 19:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content