Naira Ayvazyan w amfiteatrze miejskim

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Siemianowickie Centrum Kultury zaprasza w sobotę 31 sierpnia o godzinie 17.00 do amfiteatru miejskiego na koncert popularnej artystki scen operetkowych Nairy Ayvazyan. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Naira Ayvazyan to absolwentka Prywatnej Szkoły Operowej A. Teligi. Urodziła się i wychowywała w Armenii. Już jako dziecko, uczęszczała na zajęcia śpiewu tańca i uczyła się gry na fortepianie.  Będąc w Polsce, podjęła naukę w PSM ll St. w Gliwicach, w klasie śpiewu solowego.

Naira Ayvazyan jest uczęstniczką wielu festiwali ( ”Ave Maria”- 2006r, ”Gloria”- 2007r, 2008r, ”Viva Il Canto” 2009r,) konkursów (Im. Fr. Platówny we Wrocławiu 2000r, konkurs operetkowy Im. I. Borowickiej w Krakowie 2006r, Konkurs im. A. Didura w Bytomiu w 2008r) oraz kursów wokalnych min u Aleksandra Teligi i Igora Kuszplera.  Obecnie koncertuje po całej Polsce, wyśpiewując repertuar operowo- operetkowy.   Współpracowała ze znakomitymi dyrygentami, min; Marcin Nałęcz – Niesiołowski, Sławomir Chrzanowski, Lesław Sałacki, Marian Vach, Wojciech Szaliński. Występowała min; z Gliwickim Teatrem Muzycznym,  Operą i Filharmonią Podlaską, z Filharmonią Zabrzańską. W 2010r. wcieliła się w rolę tytułowej bohaterki śląskiej wersji operetki ”Wesoła Wdówka”. Premiera sztuki miała miejsce w Operze Śląskiej w Bytomiu.

Wszechstronnie uzdolniona, zaskakuje publiczność ciągłą metamorfozą sceniczną. Uwielbia śpiew, taniec i… piękne suknie.

sierpień 31 2019

Szczegóły

Data: 31 sierpnia 2019
Godzina: 17:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Amfiteatr

ul. Chopina
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

32 355 58 21

Repertuar tego miejsca

Skip to content