Międzynarodowy Dzień Teatru w Parku Tradycji: Teatr MOMO & Strzyga „REM” – odwołane

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W związku z zawieszeniem przez Siemianowickie Centrum Kultury działalności z powodu epidemii koronawirusa COVID-19 informujemy, że wydarzenie ZOSTAJE ODWOŁANE. 

Zwrotów pieniędzy  za zakupione bilety będziemy dokonywać zgodnie ze standardową procedurą zwrotu, określoną w Regulaminie sprzedaży biletów, jednak dopiero po odwołaniu procedur bezpieczeństwa przez odpowiednie organy.

 

Park Tradycji, to znane w Siemianowicach miejsce ze swych teatralnych wydarzeń – cykl Teatr po Śląsku, Poranki Teatralne dla dzieci, Ogólnopolski Festiwal Teatralny Karbidka.
Zapraszamy serdecznie, aby spędzić Międzynarodowy Dzień Teatru właśnie u nas, podczas teatralnego wieczoru. W przedstawieniu stworzonym specjalnie na potrzeby tego wydarzenia wezmą udział – Zespół Strzyga oraz Teatr MOMO, znani ze swoich teatralnych i  performatywnych działań również w Siemianowicach.

„REM”, to projekt oparty na sennych marzeniach, koszmarach, widzeniach, które obrazują nasze uniwersalne postawy i wartości.

Charakterystyczna stylistyka teatru plastycznego – z czego znany jest Teatr MOMO oraz muzyka na żywo Zespołu Strzyga (posiadających liczne grono fanów) gwarantuje wyjątkowy wieczór.

 

Zapraszamy 27 marca na godzinę 19.00 do Parku Tradycji. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl.

marzec 27 2020

Szczegóły

Data: 27 marca 2020
Godzina: 19:00
Cena biletu: 20zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Park Tradycji

ul. E. Orzeszkowej 12
Siemianowice Śląskie, 41-103

+ Google Map

Telefon:

(32) 765 27 40

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content