Michał Bajor z koncertem „No, a ja?”

Ładowanie Wydarzenia

❗️❗️❗️ UWAGA! KONCERT PRZENIESIONY ❗️❗️❗️
Ze względu na wystąpienie potencjalnego zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza, spowodowanego pożarem w Michałkowicach – planowany na dziś koncert Michała Bajora w SCK – Bytków został przeniesiony.
➡️ Nowy termin: 9 listopada 2024, g. 19.00
➡️ Zakupione bilety zachowują ważność
➡️ Istnieje również możliwość zwrotu zakupionych biletów

——

W piątek 10 maja o godzinie 19.00 w SCK- Bytków z koncertem „No, a ja?” wystąpi Michał Bajor.
Bilety – 130 zł. do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl 

„No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką  Michała.

W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat.

Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu  Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nieprzyprowadzanie na koncert małych dzieci, poniżej 6 roku życia. 

listopad 09 2024

Szczegóły

Data: 9 listopada (sob..)
Godzina: 19:00
Cena biletu: 130zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Skip to content