Muzyka zespołu Metallica symfonicznie

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Zdjęcie przedstawia długowłosego gitarzystę, a tle za nim muzycy orkiestry.

Polecamy państwa uwadze wyjątkowy projekt – pod szyldem “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” w piątek 23 lipca o godzinie 20.00 w amfiteatrze miejskim wystąpi SCREAM INC. Jeden z najlepszych coverbandów zespołu Metallica na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna ‘Orion’. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje zespołu Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie “Metallica S&M”. To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu na plenerowym koncercie!

 

Organizatorami trasy są: Piosenka Plus oraz Fantom Media.
Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Środkowej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!
Bilety dostępne są w sieciach Eventim, Ticketmaster, Ebilet, Kupbilecik, w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl
W dniu koncertu sprzedaż w kasie amfiteatru nie będzie prowadzona. Bilety będzie można kupić jedynie on-line lub do godziny 15.00 w kasie SCK- Bytków.  
Oficjalne video:

lipiec 23 2021

Szczegóły

Data: 23 lipca 2021
Godzina: 20:00
Cena biletu: 99zł – 124zł
Kategoria: , , , ,

Miejsce

SCK Amfiteatr

ul. Chopina
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

32 355 58 21

Repertuar tego miejsca

Skip to content