Maciej Balcar z zespołem – Acoustic Tour

Ładowanie Wydarzenia

W czwartek 29 lutego o godzinie 19.00 w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków z koncertem akustycznym w ramach trasy Acoustic Tour wystąpi Maciej Balcar z zespołem. Bilety w cenie 60 złotych są do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl 

Maciek Balcar – od 20 lat wokalista legendarnego zespołu Dżem. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania muzyk, kompozytor i aktor. Ma na swoim koncie role: Filmowe, m.in. Indianera w „Skazanym na Bluesa”. Teatralne, m.in. Jezusa w chorzowskim „Jesus Christ Superstar”. Udzielił głosu w polskich wersjach piosenek do „Mustanga z Dzikiej Doliny”.
Jak co roku w porze zimowej pojawia się kolejna Solowa Trasa Balcara. Wraz z niesamowitą ekipą zaprzyjaźnionych muzyków
Maciek rusza w trzytygodniowy koncertowy maraton po całej Polsce. Muzycy grać będą dzień w dzień, a mało kogo stać na taką determinację w dzisiejszym świecie;-) Formacji Balcara od lat udaje się to wyśmienicie. Sekret tkwi w przepięknej muzyce, poezji, pasji i przyjaźni. Zgrabnie żonglują stylami i bawiąc się dźwiękami, wciągają słuchaczy w niesamowity klimat, gdzie blues i folk łączy się z poezją i piosenką autorską.

 

luty 29 2024

Szczegóły

Data: 29 lutego (czw..)
Godzina: 19:00
Cena biletu: 60zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content