Krosny: Mowa ciała – przeniesione na 6 czerwca

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Sylwetka polskiego mima Ireneusza Krosnego oraz napis informujący o tytule programu

Informujemy, że spektakl „Krosny – Mowa ciała” został przeniesiony na niedzielę 6 czerwca, godzina 18.00. 

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza na spektakl „KROSNY – Mowa ciała” w wykonaniu najsłynniejszego polskiego mima Ireneusza Krosnego. Bilety w cenie 50 złotych są do nabycia w kasach SCK i on-line.

„Mowa ciała” to najnowsza i zdecydowanie najbardziej oryginalna premiera w dorobku Ireneusza Krosnego. Po raz pierwszy program składa się z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle gwarantowanej zabawy za sprawą zupełnie nowych scenek pantomimicznych, mamy również okazję poznać różne tajniki mima – jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma, itd. Poza tym możemy się sporo dowiedzieć o tym, co mówią nasze własne ciała w codziennym życiu (a nawet jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).

Podczas spektaklu udostępniamy 50% nienumerowanych miejsc siedzących na sali widowiskowej. Uczestnicy wydarzenia  po wejściu do SCK proszeni będą o wypełnienie oświadczeń i dezynfekcję rąk, będzie też zmierzona temperatura. Obowiązkowe jest zasłonięcie ust i nosa maseczką podczas całego pobytu w budynku SCK.

czerwiec 06 2021

Szczegóły

Data: 6 czerwca 2021
Godzina: 18:00
Cena biletu: 50zł
Kategoria: , , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content