Koncert operetkowy „Muzyczny bukiet”

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
soliści operetkowi Olivia Ohl-Szulik i Ireneusz Miczka podczas koncertu, w strojach galowych.

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza w sobotę 20 listopada o godzinie 17.00 na koncert „Muzyczny bukiet”, podczas którego wystąpią Olivia Ohl-Szulik – sopran i Ireneusz Miczka – baryton. W programie koncertu znajdą się m.in. najpiękniejsze arie i duety operetkowe, musicalowe i standardy muzyki światowej. Bilety w cenie 30 zł. przedsprzedaż/ 35 zł. w dniu koncertu są już do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl

„Muzyczny bukiet” to pełna uroku muzyczna wiązanka najpiękniejszych arii i duetów operetkowych i musicalowych, ponadczasowych standardów  piosenki – melodii cieszących się niesłabnącą popularnością i upodobaniem publiczności bez względu na wiek.

Koncert bogaty w nastroje, obejmujący różne style i gatunki muzyczne w najlepszym  wykonaniu. Wykonawcami koncertu będą znani i lubiani soliści  Olivia Ohl-Szulik – sopran oraz Ireneusz Miczka – baryton,  których pięknie brzmiące głosy oraz sceniczna charyzma  ujęły publiczność w Polsce i za granicą. Wykształceni klasycznie nie ograniczają się tylko do muzyki poważnej a ich aktywność zawodowa i pasje wykraczają poza sceny operowe. Olivia Ohl-Szulik – sopranistka z Frankfurtu, laureatka licznych konkursów muzycznych i festiwali, muzyczną pasją dzieli się z publicznością w kraju i Europie.  Ireneusz Miczka – solista operowy przez lata związany z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Operą Śląską i  Operą Wrocławską, występował z Ireną Santor,  Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską, Wiesławem Ochmanem. Wykonując repertuar operowy, oratoryjny i rozrywkowy koncertuje na scenach całego kraju w tym także ze znanym duetem fortepianowym Czesław Majewski & Janusz Tylman w cyklu koncertów „Śpiewające fortepiany – koncertowo i z humorem”.

W programie koncertu usłyszymy m.in.: arie i duety z operetek „Wesoła Wdówka, „Księżniczka Czardasza, musicali  „Skrzypek na dachu”, „My fair Lady”, przeboje wylansowane przez Francka Sinatrę,  Louisa Armstronga czy Leonarda Cohena.

listopad 20 2021

Szczegóły

Data: 20 listopada 2021
Godzina: 17:00
Cena biletu: 30zł – 35zł
Kategoria: , , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content