Kaśka Sochacka w amfiteatrze miejskim – drugi koncert!

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W czwartek 3 sierpnia w amfiteatrze miejskim w Siemianowicach Śląskich wystąpi Kaśka Sochacka. Gościnnie na scenie amfiteatru pojawi się również Daria ze Śląska. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.30. Bilety na koncert zostały wyprzedane. 

Drugi, dodatkowy koncert Kaśki Sochackiej odbędzie się w środę 2 sierpnia o godzinie 19.30. Jako support również wystąpi Daria ze Śląska. Bilety do nabycia wyłącznie w serwisie biletyna: https://biletyna.pl/event/view/id/330934

Dwa lata tematu, w czerwcu 2021 roku, Kaśka Sochacka w czteroosobowym składzie ruszała na swoje pierwsze koncerty po premierze debiutu płytowego „Ciche dni” (marzec 2021). Od tego czasu zagrała praktycznie na wszystkich festiwalach muzycznych, wyprzedała swoje solowe wiosenne i jesienne trasy koncertowe, ma też na swoim koncie minialbum „Ministory” (listopad 2021) i wydaną w lutym tego roku płytę koncertową „Live”.
Tegoroczne lato będzie wyglądało nieco inaczej niż dotychczas. Kaśka Sochacka zagra swoje solowe koncerty przy zachodzie słońca w wakacyjnych amfiteatrach. Wystąpi także na kilku festiwalach, między innymi na Letnich Brzmieniach oraz Kazimiernikejszyn.
„To będzie piękne lato. Tak czuję. Niektóre piosenki zagramy tego lata pewnie po raz ostatni… ale inne zagramy po raz pierwszy. Przyjdzie słońce, przyjdą ciepłe wieczory… może i Wy przyjdziecie?” – Kaśka.
sierpień 02 2023

Szczegóły

Data: 2 sierpnia 2023
Godzina: 19:30
Cena biletu: 109zł – 139zł
Kategoria:

Miejsce

SCK Amfiteatr

ul. Chopina
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

32 355 58 21

Repertuar tego miejsca

Skip to content