Kabaret Smile z nowym programem

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza w piątek 26 stycznia w godziniach 17.30 i  20.30 na występ kabaretu SMILE z najnowszym programem „To się nadaje do kabaretu”.

UWAGA!
Dodatkowy spektakl o godzinie 17.30. Bilety już w sprzedaży!

W tym programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to jednak tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od wielu lat a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele od publiczności. Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Kto raz obejrzy występ Kabaretu Smile – nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.

Bilety na oba spektakle w cenie 70 złotych już do nabycia w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl

styczeń 26 2018

Szczegóły

Data: 26 stycznia 2018
Godzina: 17:30 - 23:00
Cena biletu: 70zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Skip to content