Kabaret Moralnego Niepokoju w amfiteatrze

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Na pierwszym planie tytuł programu. Na drugim stylowy, czerwony samochód i dwie postacie od pasa w dół
Agencja Adria Art zaprasza do amfiteatru w siemianowickim Parku Miejskim w sobotę 27 sierpnia o godzinie 19.00 na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju z nowym programem pt. „Za długo Panowie byli grzeczni”. 
Bilety do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl
„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa z grubsza dwie godziny i właśnie przez tyle czasu można zapomnieć, że na zewnątrz pada, jest drogo i nie wszyscy ludzie są mili.
Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.
sierpień 27 2022

Szczegóły

Data: 27 sierpnia 2022
Godzina: 19:00
Cena biletu: 70zł – 120zł
Kategoria: , , , ,

Miejsce

SCK Amfiteatr

ul. Chopina
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

32 355 58 21

Repertuar tego miejsca

Skip to content