Kabaret Młodych Panów: spektakle odwołane

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Informujemy, że agencja organizująca spektakle „Lany poniedziałek” w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów 21 października w SCK- Bytków podjęła decyzję o odwołaniu obu spektakli. Poniżej oficjalny komunikat agencji:
„Szanowni Państwo,
z ogromnym żalem chcielibyśmy poinformować wszystkich widzów w Siemianowicach Śląskich, że spektakl Kabaretu Młodych Panów pt. „Lany poniedziałek, czyli góro tsy”, planowany na 21.10.2019 r., nie będzie mógł dojść do skutku z przyczyn technicznych. Pomimo usilnych starań, nie ma technicznej możliwości adaptacji scenografii do warunków w obiekcie.
W związku z powyższym chcielibyśmy poinformować wszystkie osoby, które nabyły bilety na w/w wydarzenie, że bilety można zwrócić w kasie Siemianowickiego Centrum Kultury, które uruchomiło już procedurę odwołania występu i zwrotu należności za zakupione bilety. Zwrot należności za zakup biletów w Internecie odbywać się będzie zgodnie z regulaminem danego serwisu.
Za wszelkie powstałe utrudnienia, serdecznie Państwa przepraszamy.”
 
Bilety zakupione w kasach stacjonarnych Siemianowickiego Centrum Kultury należy zwracać (wraz z paragonem) w kasie głównej SCK przy ulicy Niepodległości 45, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 15.45
 
Należność za bilety kupione przez system sprzedaży internetowej Siemianowickiego Centrum Kultury zostanie zwrócona na konta bankowe. 
październik 21 2019

Szczegóły

Data: 21 października 2019
Godzina: 17:00 - 22:30
Cena biletu: 80zł – 90zł
Kategoria: , , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Skip to content