„Hanik 1257” – spektakl o księdzu Janie Masze

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
czarno-biała fotografia na której na tle czarnej kotary, na podestach siedzą aktor w sutannie księdza oraz kobieta w białej bluzce.

Razem z Parafią Ducha Świętego z Bytkowa zapraszamy do Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków w czwartek 2 grudnia o godzinie 18.00 na widowisko w formie spektaklu tańca współczesnego pt. „HANIK 1257”, w wykonaniu Grupy Teatralnej Cordis z Jastrzębia- Zdroju. Spektakl poprzedzi prelekcja Mirosława Domina o życiu księdza Jana Machy. Wstęp wolny.

Bezpłatne wejściówki będą do odbioru w parafii Ducha Świętego na Bytkowie (w kancelarii parafialnej i w zakrystii) oraz w kasie SCK- Bytków od 19 listopada. Ilość miejsc ograniczona.

Spektakl  opowiada historię życia księdza Jana Machy z Chorzowa Starego, który 20 listopada br. zostanie beatyfikowany w katowickiej Katedrze.  Spektakl powstał na podstawie przekazów rodziny i książki o życiu Jana Machy. Widowisko zrealizowane zostało przez grupę Teatralna Cordis z Jastrzębia- Zdroju. Reżyseria i choreografia – Tomasz Tuszyński.

Podczas pobytu w SCK obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zakrywanie ust i nosa maseczką.

grudzień 02 2021

Szczegóły

Data: 2 grudnia 2021
Godzina: 18:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content