Festyn Majowy

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na festyn osiedlowy przy SCK – Jarzębina, który tradycyjnie odbywa się w czasie majówki. W programie atrakcje dla dzieci oraz występy estradowe. Prowadzenie festynu oraz część artystyczna – Sebastian Mierzwa

SEBASTIAN MIERZWA

Sam o sobie mówi „synek z Rudy“, konferansjer , prezenter radiowy, DJ, humorysta, znany z anteny Radia Silesia na 96,2 fm oraz szklanego ekranu, w telewizji TVS prowadzi program Szlagierowa Biesiada gdzie razem z gwiazdami Śląskiej Sceny Muzycznej „klacho“ i „warzy“ bo kuchnia to miejsce gdzie czuje sie jak ryba w wodzie. Obdarzony dużym poczuciem humoru oraz dystansem do świata czego daje dowód podczas prowadzonych przez siebie imprez.

MICHALINA STAROSTA

Od kilku lat działająca z sukcesami na śląskiej scenie muzycznej. Laureatka nagród stacji radiowych Radia Silesia oraz Radia Fest za debiut roku 2016. Piosenka ”Karlus” przez 16 tyg, dzięki głosom słuchaczy nosiła miano Hitu Tygodnia Szlaglistowego notowania w Radiu Silesia. Jej piosenki można usłyszeć w regionalnych stacjach radiowych takich jak Radio Silesia, Radio Piekary, Radio Fest a także na antenie telewizji TVS. Od niedawna Michalina współpracuje z gitarzystą i kompozytorem Januszem Drewniokiem. Razem tworzą zgrany duet, który na scenie potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę, rozbawić publiczność i zagwarantować niezapomniane przeżycia.

MARIUSZ DOROZ

Mariusz Doroz pochodzi i mieszka w Katowicach. Zadebiutował na naszej śląskiej scenie muzycznej w 2015 roku , a jego pierwsza płyta ukazała się w lipcu 2016 roku. Wiele jego utworów zostało przebojami w śląskich rozgłośniach radiowych jeszcze przed wydaniem płyty. Ich nastrój jest bardzo różnorodny rozpoczynając od spokojnych ,romantycznych melodii do tanecznych, rytmicznych i szlagierowych przebojów.

NEW FOR YOU

Zespół New For You to troje artystów śląskiej sceny muzycznej: Jadwiga Kubik, Antoni Lechowski i Andrzej Skaźnik. Wspólnie dzielą pasję, jaką jest muzyka.

DUET KARO

Stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Koncertują w kraju i za granicą, prezentując autorskie piosenki. Duet Karo na swoje dziesięciolecie wydał autorską płytę pt.  “Mój miły”, na której usłyszycie przebój „ŻONECZKA”, czy „ZOSTAŃ ZE MNĄ MIŁA MA”, jak również piosenkę tytułową „Mój miły”. Piosenka „ŻONECZKA” została wybrana przez widzów „TELEWIZJI SILESIA” Przebojem Roku 2008. Kolejna  płyta zatytułowana jest „KOCHOSZ MIE CZY NIY” a tytułowy utwór został wybrany przez widzów TV Silesia Przebojem Roku 2009 oraz PRZEBÓJEM ROKU 2010 oraz  zdobył nagrodę w kategorii Teledysk Roku 2010. „Tylko miłość liczy się” to kolejna, długo oczekiwana płyta Duetu Karo. Tytułowa piosenka i utwór „1234 dziubka mi dej” zostały przebojami wielu stacji radiowych i telewizyjnych. Telewidzowie Telewizji Silesia przyznali duetowi szczególną nagrodę – tytuł WYKONAWCY ROKU 2010.

KRIS – KSIĄŻĘ DISCO POLO

Autorski i coverowy program składający się z utworów Disco Polo i Dance. Każdy jego występ to duże wydarzenie medialne i gwarantowana dobra zabawa. Estradowy program to ponad 90 minut piosenek, czystej energii w klimacie Disco polo i Dance. Znakomity kontakt z publicznością,  wspólne śpiewanie z artystą tworzą wspaniałą atmosferę na imprezie.

maj 02 2017

Szczegóły

Data: 2 maja 2017
Godzina: 15:00 - 22:00
Cena biletu: Free
Kategoria: ,

Miejsce

SCK Jarzębina

ul. Wierzbowa 2
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

(32) 228 4846

Repertuar tego miejsca

Schedule

  • 15.00 - 16.00 Zabawy dla dzieci
  • 16.00 - 17.00 M. Starosta, M. Dorosz
  • 17.00 – 18.30 New For You
  • 18.30 – 20.00 Duet Caro
  • 20.00 - 22.00 Disco Polo
  •  
Skip to content