Chill Time pod Szybem Krystyn – TUKEJ

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Wieczór, ludzie siedzący na ławkach przed budynkiem Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich

Siemianowickie Centrum Kultury – Park Tradycji zaprasza na Chill Time pod Szybem Krystyn w każdy piątek lipca i sierpnia. Start: godz.: 20.00. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych – koncert odbędzie się w budynku SCK – Park Tradycji.

ZAGRAJĄ:
02.07 Cavile
09.07 Rita Raga
16.07 The Party Is Over
23.07 Honey Road Band & The Funky Diamonds
30.07 Raf Skowroński
06.08 ZeNN – Zespół Niespokojnych Nut
13.08 Tukej
20.08 EREMWU
27.08 Piff Parre
Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

TUKEJ, to innowacyjny zespół muzyczny łączący różne gatunki tj. funk, hip-hop, pop, rock, groove z dźwiękami instrumentów dętych. Osiem osób, osiem charakterów i serce do muzyki.

W takim składzie jeszcze nikt z nas nie grał: dwie piękne dziewczyny z doskonałymi głosami ;), wykształcony puzonista, jazzowy saksofonista, jeszcze bardziej jazzowy trębacz, przystojny gitarzysta fusion, no i sekcja: rockowy pasjonat gitary basowej i gangsterski perkusista o złotym sercu.

Wydawałoby się, że takie towarzystwo to mieszanka wybuchowa, ale… wyszło nam coś ciekawego i całkiem nieźle się dogadaliśmy. Wszyscy jesteśmy TUKEJ stąd i dlatego taka nazwa.

Nasz utwór „Twardy reset” stał się singlem promującym płytę „Będzie Głośno vol.2” wydaną przed Radiową Czwórkę. ​Zespół został nominowany i nagrodzony w finale plebiscytu Dziennika Zachodniego jako osobowość i projekt muzyczny roku 2017, jesteśmy laureatami Rock Areny i II Śląskiego Przeglądu Kapel. Graliśmy w Radio Piekary i Telewizji Zabrze, mamy na swoim koncie szereg koncertów plenerowych i klubowych w różnych miastach Śląska i nie tylko (graliśmy na jednej scenie z zespołami: Piersi, Myslovitz, Miuosh, Nosowska, Dąbrowska, Mrozu, Sound&Grace, Tabu, Strachy na Lachy, Rastafajrant, Oberschlesien, Frele, Pokahontaz).

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź lub zaproś nas na koncert…

sierpień 13 2021

Szczegóły

Data: 13 sierpnia (pt..)
Godzina: 20:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , , ,

Miejsce

SCK Park Tradycji

ul. E. Orzeszkowej 12
Siemianowice Śląskie, 41-103

+ Google Map

Telefon:

(32) 765 27 40

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content