Chill Time pod Szybem Krystyn

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Wieczór, ludzie siedzący na ławkach przed budynkiem Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich

Siemianowickie Centrum Kultury – Park Tradycji zaprasza na Chill Time pod Szybem Krystyn w każdy piątek lipca i sierpnia. Start: godz.: 20.00. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych – koncert odbędzie się w budynku SCK – Park Tradycji.

ZAGRAJĄ:
02.07 Cavile
09.07 Rita Raga
16.07 The Party Is Over
23.07 Honey Road Band & The Funky Diamonds
30.07 Raf Skowroński
06.08 ZeNN – Zespół Niespokojnych Nut
13.08 Tukej
20.08 EREMWU
27.08 Piff Parre
Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

The Party is Over to pochodzący z Katowic duet tworzący nowoczesne electro. Znani są siemianowickiej publiczności z zeszłorocznej edycji letnich koncertów – i na ich prośbę, powracają po raz kolejny.

Michał i Daria rozpoczęli współpracę w 2016 roku, mając na koncie indywidualne muzyczne sukcesy. Michał, głównie na polu rocka, Daria – soulu. Doświadczenie zebrane z tych gatunków słychać w kompozycjach Michała i imponującej skali głosu Darii. Muzyka The Party Is Over łączy klubową energię, zmysłowy vibe i taneczną lekkość. Ich koncerty zaskakują klimatem rodem z klubów techno, gdzie świdrujące syntezatory mieszają się z intrygującym wokalem i rzetelnie wyrzeźbionym basem.

Duet ma koncie jedną płytę długo grającą „ Stolen Symphonies” oraz 2 EP. 

W ciągu kilku lat działalności, The Party Is Over intensywnie koncertowali w całym kraju – m in. na festiwalach: Industriada, Cztery Pory Roku Festival, Ars Independent, Cudawianki w Gdynii, SOFAR we Wrocławiu, AlterFestu w Mysłowiach goszcząc w trakcie swojego występu Miuosha. Na stałe zagościli w ramówce Chillizet, gdzie zostali wciągnięci dzięki audycji Martyny Wojciechowskiej.

lipiec 16 2021

Szczegóły

Data: 16 lipca (pt..)
Godzina: 20:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Park Tradycji

ul. E. Orzeszkowej 12
Siemianowice Śląskie, 41-103

+ Google Map

Telefon:

(32) 765 27 40

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content