„Będzie dobrze” – spektakl oraz koncert Artura Gotza

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Na zielonym tle sylwetka aktora i piosenka rza Artura Gotza. Foto Wojciech Jachyra

30 września zapraszamy na godz. 18.00 do SCK Zameczek na finałowy spektakl, w którym wezmą udział uczestnicy warsztatów, odbywających się w SCK Zameczek. Seniorzy zaprezentują się w specjalnie przygotowanym spektaklu, złożonym z etiud i miniatur scenicznych.

Podczas wieczoru odbędzie się również koncert Artura Gotza, który powstał z tęsknoty za koncertowaniem w trakcie pandemii. Artysta, który grał rocznie ponad 100 koncertów stworzył program, który ma być nadzieją na lepsze jutro.

Program łączy w sobie elementy nostalgii i tęsknoty, ale przede wszystkim komizmu, dobrego humoru i satyry, w której wokalista czuje się najlepiej. 

Usłyszeć będzie można piosenki z czterech płyt wokalisty: „Obiekt seksualny”, „Mężczyzna prawie idealny”, „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz” i „Miłość z Facebooka”, która ukazała się w tym roku, a także niespodzianki. 

Nie zabraknie piosenki „Będzie dobrze”, która promuje cały projekt. To wiersz Marty Fox z muzyką Artura Gotza i daje nadzieję na lepsze jutro w dzisiejszych czasach. 

Z tego magicznego spotkania z pewnością nikt nie wyjdzie obojętny. 

Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odbioru od 12.09.2022r.

Autor zdjęcia: Wojciech Jachyra
Żródło: www.arturgotz.pl

 

wrzesień 30 2022

Szczegóły

Data: 30 września 2022
Godzina: 18:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , , , ,

Miejsce

SCK Zameczek

ul. Oświęcimska 1
Siemianowice Śląskie, 41-103

+ Google Map

Telefon:

(32) 204 11 27

Skip to content