„Arszenik i stare koronki” – premiera przełożona na 17.03

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W związku z zawieszeniem przez Siemianowickie Centrum Kultury działalności z powodu epidemii koronawirusa COVID-19 informujemy, że premiera spektaklu pt. „Arszenik i stare koronki” ZOSTAŁA PRZENIESIONA NA 17 KWIETNIA. Zakupione na 22 marca bilety zachowują ważność! 

Ewentualnych zwrotów pieniędzy za bilety będziemy dokonywać zgodnie ze standardową procedurą zwrotu pieniędzy, określoną w Regulaminie sprzedaży biletów, jednak dopiero po odwołaniu procedur bezpieczeństwa przez odpowiednie organy.

 

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków i Teatr Domino zapraszają w niedzielę 22 marca o godzinie 18.00 na uroczystą premierę spektaklu „Arszenik i stare koronki”. Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl

UWAGA! Spektakl dla widzów od 16 roku życia!

„Arszenik i stare koronki” to sztuka autorstwa Josepha Kesselringa, czarna komedia powstała w 1939 roku. 
Bohaterkami sztuki są dwie starsze panie z oddaniem opiekujące się kuzynem Teddym, cierpiącym na lekkie zaburzenia psychiczne. Siostry Abby i Marta Brewster są przeświadczone, że ich zadaniem jest niesienie pomocy innym. Chcą skrócić męki żywota samotnym mężczyznom wynajmującym pokój w ich domu i w tym celu częstują ich winem zatrutym arszenikiem. Swoje ofiary grzebią w piwnicy. Pomaga im w tym niczego nieświadomy Teddy, który myśli, że jest prezydentem Rooseveltem i kopie śluzy Kanału Panamskiego, w których później chowane są ofiary ciotek. Niespodziewanie do domu wraca siostrzeniec obu pań – Mortimer Brewster. Przybywa on w towarzystwie swojej narzeczonej i odkrywa straszną prawdę. W rodzinnym domu pojawia się również kolejny siostrzeniec – Jonathan – poszukiwany przez policję wielokrotny morderca….

marzec 22 2020

Szczegóły

Data: 22 marca 2020
Godzina: 18:00
Cena biletu: 10zł
Kategoria: , , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content