Alexander Martinez w amfiteatrze

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

W sobotę 19 sierpnia o godzinie 17.00 w amfiteatrze miejskim wystąpi niezwykle w naszym mieście lubiany wokalista Alexander Martinez. Gościnnie na scenie pojawi się także  dysponująca sopranem koloraturowym lirycznym Yuliya Ponomar. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Alexander Martinez – tancerz, piosenkarz, imitator głosu, finalista programu „Mam Talent!”. Znakomite warunki wokalne, operowe, umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal po wszystkich gatunkach muzycznych. 

Yuliya Ponomar –  Absolwentka Narodowej Akademii Muzycznej im. P. I. Czajkowskiego w Kijowie oraz Akademii Muzycznej w Krakowie. Jest laureatką licznych konkursów wokalnych na Ukrainie, jak i w naszym kraju. W 2016 r. zdobyła wyróżnienie podczas Konkursu Operetkowo-Musicalowego im. Iwony Borowickiej. W 2017 r. zaprezentowała się na Europejskiej Gali Operowo-Operetkowej im. Bogusława Kaczyńskiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Od kilku lat współpracuje z Orkiestrą Straussowską „Obligato”, zachwycając publiczność swoimi interpretacjami arii operowych oraz utworów muzyki filmowej.

sierpień 19 2023

Szczegóły

Data: 19 sierpnia 2023
Godzina: 17:00
Kategoria: , , ,

Miejsce

SCK Amfiteatr

ul. Chopina
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

32 355 58 21

Repertuar tego miejsca

Skip to content