koncert „Wczoraj i dziś polskiej muzyki”

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Plakat koncertu piosenki polskiej. Na plakacie soliści- kopbieta i mężczyzna w strojach galowych, patrzą prosto w obiektyw i usmiechają się

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza 17 października o godzinie 17.00 na koncert „Wczoraj i dziś polskiej muzyki” w wykonaniu Anny Pieszki i Tomasza Białka. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki będą do odbioru w kasie SCK od 11 października.

Koncert „Wczoraj i dziś polskiej muzyki” to de facto bardzo przyjemna dla zmysłów podróż do krainy piosenki. Wspólnie przyjrzymy się temu jak zmieniała się piosenka od czasów Chopina po czasy obecne. Artyści Anna Pieszka oraz Tomasz Białek zaśpiewają znane polskie pieśni i piosenki w swoich interpretacjach przy akompaniamencie pianisty Wojciecha Królikowskiego. Po barwnej historii polskiej piosenki obfitującej w ciekawe, nierzadko zabawne historie oprowadzi konferansjer – Barbara Pakura-Brzoska. Podczas koncertu usłyszymy między innymi utwory: „Życzenie” F. Chopina, „Kozak” S. Moniuszki, „Brzydcy” z rep. Grażyny Łobaszewskiej czy „Cichosza” z rep. Grzegorza Turnaua.

październik 17 2021

Szczegóły

Data: 17 października 2021
Godzina: 17:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content