Duet Karo wystąpił w amfiteatrze miejskim

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koncertowe Lato w pełni! W sobotę 4 lipca o godzinie 17.00 na scenie amfiteatru w Parku Miejskim wystąpił DUET KARO. Pogoda dopisała, publiczność również nie zawiodła.

Duet Karo”, czyli ELŻBIETA I STEFAN istnieje na rynku 11 lat i pochodzi z Chorzowa. Stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Koncertują w kraju i za granicą, prezentując autorskie piosenki. Przez ostatnie pięć lat duet występował w kabarecie biesiadnym. Idąc drogą swojej popularności “Duet Karo” na swoje dziesięciolecie wydał autorską płytę pt. “Mój miły”, na której usłyszycie muzykę popową oraz piosenki biesiadne. Warto również zaznaczyć, ze autorem utworów jest STEFAN WITKOWSKI.

Piosenki “Duetu Karo” cieszą swoją sympatią słuchaczy w wielu rozgłośniach radiowych w koncertach życzeń. Duet ma za sobą bogatą przeszłość muzyczną, występny w Radio Piekary, Radio Vanessa oraz w Telewizji Regionalnej Katowice, w Śląskiej Telewizji Miejskiej – Świętochłowice oraz w Telewizji Silesia – w TVS-ie, co sprawia, że zdobyte doświadczenie i dobry kontakt z publicznością jest ich zaletą. Potrafią rozbawić i dostosować swój występ do każdego słuchacza.

Autorem fotorelacji z koncertu jest Wojciech Mateusiak

 

lipiec 04 2020

Szczegóły

Data: 4 lipca 2020
Godzina: 17:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , , , , , , ,

Miejsce

SCK Amfiteatr

ul. Chopina
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

32 355 58 21

Repertuar tego miejsca

Skip to content