Ogólnopolski Festiwal Teatralny Małych Form „KARBIDKA” 26-27 X 2018 r.

Ogólnopolski Festiwal Teatralny Małych Form „KARBIDKA” 26-27 X 2018 r.

Zapraszamy serdecznie na szóstą edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Małych Form KARBIDKA w dniach 26 – 27 października 2018 roku.

KARBIDKA to festiwal, który na stałe wpisał się na teatralna mapę Polski. To wydarzenie wyjątkowe – absolwenci szkół artystycznych, wieloletni twórcy teatralni, zawodowi aktorzy, reżyserzy prezentują swoje autorskie spektakle. Na profesjonalnych scenach brakuje dla nich miejsca, a na festiwalach amatorskich nie wpisują się w ramy regulaminów ze względu na swój…wysoki profesjonalizm. KARBIDKA jest odpowiedzią na potrzeby tych właśnie artystów. Festiwal jest tez odpowiedzią na potrzeby widzów, którzy oczekują wysokiej jakości teatru i niezapomnianych spektakli.

Częstokroć KARBIDKA jest pierwszym krokiem do dalszego rozwoju. Wielu uczestników i laureatów naszego festiwalu w późniejszym czasie odnosi sukcesy na wielu płaszczyznach – od uczestnictwa w międzynarodowych festiwalach w całej Europie, poprzez stypendia ministerialne na otwarciu własnej, stałej sceny skończywszy.

W poprzednich edycjach występowali artyści m in. z Wrocławia, Będzina, Orzesza, Częstochowy, Katowic, Krakowa, Stalowej Woli, Gdyni, Wrocławia czy Warszawy. Teatry prezentują różny rodzaj wypowiedzi artystycznej – monodramy, kreacje zbiorowe, teatry słowa, ruchu. Wszystkie spektakle będzie oceniało profesjonalne jury.

W tym roku zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną. Zachęcamy do wysłania swojego zgłoszenia.

Regulamin do pobrania TUTAJ

wypełnij  KARTĘ ZGŁOSZENIA

Skip to content