Oferta wynajmu SCK w nowym rygorze sanitarnym

Zdjęcie amfiteatru SCK

Oferta wynajmu SCK w nowym rygorze sanitarnym

Siemianowickie Centrum Kultury zaprasza do skorzystania  z nowej oferty wynajmu pomieszczeń we wszystkich obiektach SCK oraz amfiteatru  miejskiego, z zachowaniem obowiązujących rygorów sanitarnych.

 

  • Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków dysponuje salą widowiskową z pełnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym z obsługą. W obecnym rygorze sanitarnym może w niej przebywać 150 osób. Sala wyposażona jest w wygodne krzesła. Proponujemy wynajem sali widowiskowej na wydarzenia kulturalne, a także zebrania, szkolenia czy pokazy. W SCK- Bytków znajduje się także sala baletowa z lustrami, z której obecnie korzystać może do 12 osób.
  • Siemianowickie Centrum Kultury- Park Tradycji to industrialne miejsce do organizacji konferencji, spotkań, szkoleń, wydarzeń artystycznych. Oferuje nowoczesną salę widowiskowo-konferencyjną z nagłośnieniem, oświetleniem, oraz ekranem kinowym, wraz z pełną obsługą techniczną. W obecnych warunkach na sali może przebywać do 70 osób. Proponujemy również dwie przestrzenie ekspozycyjne gdzie mogą być organizowane wystawy, warsztaty czy catering. Park Tradycji to oryginalne miejsce z ciekawym wnętrzem, bezpłatny parking na 70 samochodów, dostęp do wi-fi oraz lokal gastronomiczny w podziemiach obiektu.
  • Siemianowickie Centrum Kultury- Jarzębina zaprasza osoby prywatne oraz firmy do korzystania z opcji wynajmu pomieszczeń na spotkania firmowe, szkolenia czy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. W sali widowiskowej może obecnie przebywać 50 osób.
    W przypadku realizacji imprez okolicznościowych: urodziny, jubileusze, wesela itp. ceny kalkulowane są według indywidualnych potrzeb zależnych od takich czynników jak menu, czas trwania, oprawa muzyczna. SCK- Jarzębina posiada własne zaplecze kuchenne oraz kawiarnię.
  • Siemianowickie Centrum Kultury – Willa Fitznera oferuje wynajem pomieszczeń na imprezy okolicznościowe, kulturalne, spotkania towarzyskie, integracyjne z możliwością wynajęcia sprzętu audiowizualnego z obsługą. Obecnie w pomieszczeniach Willi Fitznera (sali głównej, ogrodzie letnim i ogrodzie zimowym) mogą łącznie przebywać 32 osoby.
  • Przygotowaliśmy także atrakcyjną cenowo ofertę na kompleksowy wynajem amfiteatru w Parku Miejskim. Obiekt w nowym rygorze sanitarnym pomieści 400 osób. W cenie wynajmu na 3-godzinne wydarzenie oferujemy m. in. ochronę, dyżur ratownika medycznego, przenośne toalety oraz środki higieniczne zgodne z wytycznymi. Amfiteatr posiada obszerne zaplecze, dużą scenę i dobry dojazd z miast aglomeracji śląskiej.

 

Wszystkie nasze obiekty są dostosowane do obecnych norm epidemiologicznych. Wyposażone są w dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk oraz pojemniki na odpady higieniczne .

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem wynajmu obiektów Siemianowickiego Centrum Kultury  oraz ofertą wynajmu amfiteatru.

Cennik najmu pomieszczeń SCK: Oferta najmu pomieszczeń SCK, sprzętu nagłosnieniowego, oświetleniowego, multimedialnego, dmuchańców dla dzieci oraz namiotów

Oferta wynajmu amfiteatru w Parku Miejskim: amfiteatr wynajem

Oferta wynajmu pomieszczeń  we wszystkich obiektach SCK: Ofeta wynajmu sal w obiektach SCK

Skip to content