KARBIDKA 2020

KARBIDKA 2020

Zapraszamy serdecznie na ósmą edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Małych Form KARBIDKA.

Od 2012 roku KARBIDKA jest festiwalem dla widza, który oczekuje przedstawień autorskich, dopracowanych, z dojrzałym tematem.

To również festiwal dla absolwentów szkół artystycznych, wieloletnich twórców teatralnych, zawodowych aktorów, reżyserów, którzy prezentują swoje autorskie spektakle na KARBIDCE częstokroć kilka tygodni po premierze.

Częstokroć KARBIDKA jest również pierwszym krokiem do dalszego rozwoju. Wielu uczestników i laureatów naszego festiwalu w późniejszym czasie odnosi sukcesy na wielu płaszczyznach – od uczestnictwa w międzynarodowych festiwalach w całej Europie, poprzez stypendia ministerialne na otwarciu własnej, stałej sceny skończywszy.

KARBIDKA zawsze oferuje spektakle wyjątkowe.

W tym roku przyjadą do Parku Tradycji twórcy i teatry z różnych stron Polski, którzy prezentują zróżnicowany rodzaj wypowiedzi artystycznej – monodramy, kreacje zbiorowe, teatry słowa, ruchu. Wszystkie spektakle będzie oceniało profesjonalne jury.

W odróżnieniu od lat poprzednich, wstęp na spektakle będzie płatny. Natomiast, w związku z obowiązującymi wymogami, od widzów i uczestników będziemy oczekiwali przestrzegania nowego regulaminu.

 

REGULAMIN 2020

 

Skip to content