Atrium Siemianowice zaprasza na warsztaty wielkanocne dla dzieci

Atrium Siemianowice zaprasza na warsztaty wielkanocne dla dzieci

19 kwietnia najmłodsi klienci Atrium Siemianowice będą mieli okazję poznać zwyczaje wielkanocne, uczestnicząc w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach artystycznych. Na maluchy czeka też malowanie twarzy oraz drobne upominki.

Pod okiem i opieką animatorek, dzieci własnoręcznie wykonają kartki oraz świąteczne symbole, które wkładamy do wielkanocnego koszyczka, pomalują i ozdobią styropianowe pisanki, zajączki i baranki. Będzie to nie tylko okazja do spotkania z tradycją poprzez zabawę, ale również kolejna możliwość rozwijania artystycznych umiejętności najmłodszych oraz aktywnego i twórczego spędzenia wolnego czasu z rodziną poza domem.

To nie koniec niespodzianek przygotowanych dla małych gości centrum handlowego. Na maluchy czeka jedna z ich ulubionych atrakcji – malowanie twarzy. Już kilka ruchów ręki, profesjonalne kolorowe farbki oraz wyobraźnia animatora pozwolą wyczarować na buziach dzieci prawdziwe cuda! Najmłodsi otrzymają także kolorowe balony.

Warsztaty wielkanocne w Atrium Siemianowice odbędą się 19 kwietnia 2019 w godzinach 11:00-18:00. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej: http://www.atrium-ch.pl/siemianowice/.

Skip to content