Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Siemianowickie Centrum Kultury zaprasza w sobotę 9 września od godziny 16.00 do amfiteatru w Parku Miejskim na PIKNIK COUNTRY. W tym roku podczas imprezy zaprezentują się następujący artyści:

Warszawski kwartet TRACE zafascynowany muzyką amerykańską, zwłaszcza gatunkami z pogranicza country, bluesa, southern rocka i folku. Potwierdzeniem popularności bandu jest udział w największych festiwalach Country w Mrągowie, Wiśle, Wolsztynie, a także w szeregu mniejszych imprez. Zespół zwrócił uwagę Ambasady USA i został zaproszony do oprawy muzycznej Dnia Niepodległości 4 lipca 2011roku w rezydencji Ambasadora USA.

Kolejny wykonawca – DROGA NA OSTROŁĘKĘ to zespół grający szeroko pojętą muzykę country. Grupa może pochwalić się licznymi osiągnięciami i nagrodami, takimi jak: Piosenka Roku 2010 – „Jak dogonić mogę wiatr”, Nowy Wykonawca Roku (Wojciech Dudkowski) 2010, Zespół Roku 2011 i 2013, II nagroda w Konkursie na Nową Piosenkę Country Piknik Country 2011 – „Moje serce to nie hotel”, Piosenka Roku 2013 – „Berek”, I nagroda w Konkursie na Nową Piosenkę Country Piknik Country Mrągowo 2014 – „Oszaleć można”.

ALICJI BONCOL & ZESPOŁU KOALICJA nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Artystka to bez wątpienia najlepszy żeński głos w polskiej muzyce country. Wielokrotna laureatka Plebiscytu fanów country „Dyliżanse” w kategorii Wokalistka Roku i  Artysta Roku. Należy do ścisłej czołówki najbardziej uznanych wykonawców gatunku. Ceniona za silny głos o dużej rozpiętości i czystej intonacji sprawdzający się w szerokim spektrum repertuarowym, od countrowej klasyki poprzez zmysłowe ballady aż po drapieżnego, rockowego „pazura”. Każdy utwór, który śpiewa, czy to oryginalną kompozycję, czy standard, zabarwia własną charyzmą i energią porywając przy tym publiczność w każdym wieku.

Wstęp na Piknik Country jest bezpłatny. Warto już dziś zarezerwować sobie czas. Zapraszamy!

wrzesień 09 2017

Szczegóły

Data: 9 września 2017
Godzina: 16:00 - 22:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , , , , ,

Miejsce

SCK Amfiteatr

ul. Chopina
Siemianowice Śląskie, 41-100

+ Google Map

Telefon:

32 355 58 21

Repertuar tego miejsca

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 72 80
E-mail:
WWW: Przejdź do strony
Skip to content