Koncert „Powrót do przeszłości”

Ładowanie Wydarzenia

W niedzielę 3 grudnia o godzinie 18.00 w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków odbędzie się koncert „Powrót do przeszłości”. 

Dla tych którzy chcieliby odbyć muzyczną podróż do przeszłości i tęsknią za ikonami muzyki lat 60,70,80 i 90-tych organizatorzy przygotowali spektakularne widowisko, w którym cofniemy się w czasie i usłyszymy takie gwiazdy jak: – Elvis Presley – król rock’n’rolla, najsłynniejszy piosenkarz lat 60-tych i 70-tych i zarazem ikona popkultury tamtych czasów – Abba – szwedzki zespół, który podbił cały świat swoimi kultowymi piosenkami takimi jak „Mamma Mia” czy „Dancing Queen” – The Beatles – czterech chłopców z Liverpoolu, którzy mają na koncie miliard sprzedanych egzemplarzy nagrań, co jest najwyższym wynikiem w historii – Michael Jackson – król popu, mistrz efektownego połączenia choreografii i muzyki, twórca takich hitów jak „Billie Jean” czy „Smooth Criminal”.

Podczas koncertu będzie można poczuć klimat muzyki ubiegłego wieku w najlepszym wydaniu. Pełni pasji i profesjonalizmu artyści odwzorują występy gwiazd zarówno pod kątem strojów, muzyki jak i choreografii. Całość zwieńczy nieprzeciętny humor prowadzącego!

Bilety do nabycia w serwisie kupbilecik.pl 

grudzień 03 2023

Szczegóły

Data: 3 grudnia (niedz..)
Godzina: 18:00
Cena biletu: 69zł
Kategoria: ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Skip to content