Chill Time pod Szybem Krystyn

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Wieczór, ludzie siedzący na ławkach przed budynkiem Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich

Siemianowickie Centrum Kultury – Park Tradycji zaprasza na Chill Time pod Szybem Krystyn w każdy piątek lipca i sierpnia. Start: godz.: 20.00. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych – koncert odbędzie się w budynku SCK – Park Tradycji.

ZAGRAJĄ:
02.07 Cavile
09.07 Rita Raga
16.07 The Party Is Over
23.07 Honey Road Band & The Funky Diamonds
30.07 Raf Skowroński
06.08 ZeNN – Zespół Niespokojnych Nut
13.08 Tukej
20.08 EREMWU
27.08 Piff Parre
Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Rita Raga – to wokalistka, producentka muzyczna, autorka piosenek i instrumentalistka. Jej twórczość cechuje nastrojowość, refleksyjność i folkowe inspiracje – w utworach usłyszymy elementy pop folk, dream pop, folktroniki, wykorzystując żywy wokal i instrumenty (gitara, bandżola, etniczne grzechotki, bęben szamański).

Rita wykona autorski repertuar na żywo (elektronika z żywym wokalem, gitarą i etnicznymi perkusjonaliami) z gościnnym udziałem Primala, który doda do jej muzyki brzmienia syntezatorów i nieco DJskiej magii.

Rita miała przyjemność grać na festiwalach w całej Polsce (np. Slot Art Festival, Uroczysko, Egodrop) oraz w Czechach (Ufo Bufo, Funny Moon) i w Niemczech (Odysee Berlin), a także w miejscach takich, jak Kopalnia Guido, Zamek w Będzinie, warszawska La Boheme. Śpiewała również w Japonii.

W 2019 wydała album Mystic Melodies, ponadto jej utwory ukazały się na licznych kompilacjach, notowane były na Beatport Charts oraz w plebiscycie radiowej Czwórki. W 2020 jej EPka „All I Know” zawierająca remixy autorstwa Cabeiri i Red Sun Rising wydana została nakładem kultowego Altar Records. Niebawem ukaże się nowy album w stylu psychill.

Gościnnie wystąpi z nią Primal – jeden z twórców ekipy Deepersense promującej różne “głębsze” odmiany muzyki elektronicznej. Na przestrzeni ostatnich 10 lat jako dj odwiedził już praktycznie każdy zakątek naszego kraju, a także odwiedził takie miejsca jak: Szwajcaria, Niemcy, Czechy czy Słowacja.

lipiec 09 2021

Szczegóły

Data: 9 lipca (pt..)
Godzina: 20:00
Cena biletu: FREE
Kategoria: , , ,

Miejsce

SCK Park Tradycji

ul. E. Orzeszkowej 12
Siemianowice Śląskie, 41-103

+ Google Map

Telefon:

(32) 765 27 40

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content