Bartas Szymoniak w SCK- Bytków

Ładowanie Wydarzenia
Czarno-biała fotografia ze zbliżeniem twarzy Bartasa Szymoniaka
Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zapasza w niedzielę 13 lutego o godzinie 18.00 na koncert BARTASA SZYMONIAKA „Wojownik z miłości”. Bilety w cenie 50 zł. do nabycia w kasach SCK i on-line na www.bilety.siemck.pl
Bartas Szymoniak – to jedna z najbardziej oryginalnych i cenionych postaci na polskiej scenie muzycznej. Artysta o charakterystycznej, onirycznej barwie głosu. Twórca własnego stylu beatrock. Po sukcesie ostatniej płyty i utworu „Wojownik z miłości”- uczestnika koncertu przebojów 57 KFPP Opole oraz jednej z czołowych kompozycji ostatnich notowań historycznej już Listy Przebojów PR3 Polskiego Radia – kariera byłego frontmana kultowego Sztywnego Pala Azji i laureata Idola, przyspieszyła jeszcze bardziej. Jego kolejne single stają się zarówno alternatywnymi jak i komercyjnymi przebojami. Wiosną 2022 r. zapowiada premierę kolejnego wydawnictwa.
Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy ( bas, perkusja, trąbki, śpiew itd. ) a następnie zapętla na tzw looper. Towarzyszy mu jedynie multiinstrumentalista – Michał Parzymięso.
Na koncercie usłyszymy utwory z całej dyskografii. Zarówno największe przeboje z autorskimi tekstami jak „Wojownik z miłości” czy „Cierpliwość”, ale też te do słów B.Leśmiana A.Słonimskiego, T.Gajcego, K.K. Baczyńskeigo czy B. Łyszkiewicza.
To wyjątkowa rozrywka dla każdego, ale też uczta dla osób ceniących wybitną polską poezję jak i nowatorstwo w sztuce.

luty 13 2022

Szczegóły

Data: 13 lutego (niedz..)
Godzina: 18:00
Cena biletu: 50zł
Kategoria: , ,

Miejsce

SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie, 41-106

+ Google Map

Telefon:

32 228 72 80

Organizator

Siemianowickie Centrum Kultury
Telefon: 32 228 7280
E-mail:
Skip to content